LOADING

Type to search

Maquillaje Natural

BEAUTY HAUL | WHAT I BOUGHT IN TORONTO | Helene Heméra



Hei alle sammen, og velkommen til min YouTube-kanal ♡ Husk å abonnere på kanalen min og skru på bjellen sånn at du får varsler hver gang jeg poster ny video!

CONNECT WITH ME ON SOCIAL MEDIA:
♡ Instagram: helenehemera
♡ Snapchat: makeuphelene

Nevnte produkter:
NYX Ultimate Brights Palette: https://www.lyko.no/nyx/nyx-ultimate-shadow-palette-brights?gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMWYaUYhJjn5oS43AmG6Y5DneSHnlInnFdpbw9Qh0zHxIMChrN2Uw0RoC8cQQAvD_BwE
BH Cosmetics Carli Bybel Deluxe palette: http://www.bhcosmetics.com/carli-bybel-deluxe-edition-21-color-eyeshadow-highlighter-palette
Sigma Beauty Smoke Screen palette: https://www.sigmabeauty.com/eye-shadow-palette-smoke-screen/p/EP013
Sigma Beauty Warm Neutrals Palette: https://www.sigmabeauty.com/eye-shadow-palette-warm-neutrals/p/EP010
Wolf Face Arts and SFX Face Paint: https://www.amazon.ca/gp/product/B00886E6RG/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1
Maybelline Collosal Big Shot Mascara: https://www.lyko.no/maybelline-new-york/may-volum-express-colossalbig-shot-black?gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMQiyOm1FT38D15wMX8KHyp-ZocEvvXcujXSdmQr0cq8qs7NlRlcEVxoCzYsQAvD_BwE
L’oreal voluminous lash paradise mascara: selges ikke i/shippes ikke til Norge
Nyx Eyebrow Powder Pencil: https://www.lyko.no/nyx/nyx-eyebrow-pwdrpncl—ash-brwn
Nyx Matte Liquid Liner Black: https://www.lyko.no/nyx/nyx-matte-liquid-liner-black
Nyx Glam Liner Aqua Luxe: selges ikke i/shippes ikke til Norge
Anastasia Beverly Hills Dip brow i Ebony: https://www.lyko.no/anastasia-beverly-hills/anastasia-dipbrowebony
Anastasia Beverly Hills Brow Stencils: https://www.lyko.no/anastasia-beverly-hills/anastasia-stencils-5-pack
Sigma Beauty Gel liner: /https://www.sigmabeauty.com/gel-eye-liner/p/PARNTGEL2
Maybelline Master Prime Perfector Pore Minimizer: https://www.lyko.no/maybelline-new-york/may-master-prime-perfector-pore-minimize
Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser Primer: https://no.lookfantastic.com/maybelline-baby-skin-primer/11143229.html?affil=thggpsad&switchcurrency=NOK&shippingcountry=NO&thg_ppc_campaign=71700000013527527&gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMXpXT8qCKVHPaJiF2Od7K58fcUmBM7f20Ia1mpCMkMQas0FULJ1w7BoCIw8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=COKYgMnFs9YCFU6XGAod9BsCxg
Maybelline Fit me Matte + Poreless foundation: https://www.lyko.no/maybelline-new-york/maybelline-fit-me-matte-poreless-foundation-110?gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMY0cxDZITVYuFDhNe1M6m3HQGA2Iisvaq8foxlurpDvPF86iVt5sBRoCf_AQAvD_BwE
Loreal Paris Infallible Total Cover Foundation: http://www.boozt.com/no/no/loreal-paris/infallible-matte-foundation_16178044/16178046?utm_source=google&utm_medium=feed&utm_content=no&utm_campaign=productsearch&gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMXj1FybyQ75Ac-YnJ9ZaoiA42XSDPMyt0Q6vN7VNOAwQpgRrJO_fCxoCMGMQAvD_BwE
Nyx Total Control Drop Foundation: https://www.lyko.no/nyx/nyx-total-ctrl-drpfndtn—natural
Tarte Shape Tape Concealer: https://tartecosmetics.com/en_NO/makeup/face/concealer/shape-tape-contour-concealer/836.html
Maybelline Better Skin Concealer
Physicians Formula Butter Bronzer: https://www.douglas.no/productbrand_950623.html?wt_cc4=marin_bid&wt_cc1=&mkwid=s%5Bunid_id%5D_dc&pcrid=103750814780&pkw=&pmt=&trac=no.01psh.goo.9969369408.950623.22048065380.000000
Sephora Radiant Luminizing Drops: https://www.sephora.com/product/radiant-luminizing-drops-P398015
WetnWild Mega Glo Highlighting Powder: https://www.blivakker.no/product/3095387?gclid=CjwKCAjwo4jOBRBmEiwABWNaMVRXxa-oDsi-20LFgoOi5r0r8c_hzxgOQoEpPPOtdE3XDrZFBwAQORoCZjIQAvD_BwE
Maybelline Master Chrome Metallic Highlighter
WetNWild Illuminating Palette
Huda Beauty Summer Solstice Highlighter Palette: https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty-summer-solstice-highlighter-palette.html
Huda Beauty Summer Solstice Collection Liquid lipstick: https://www.cultbeauty.co.uk/huda-beauty-liquid-matte-summer-solstice-collection.html
Anastasia Beverly Hills Liquid lipstick Ashton: https://www.kicks.no/anastasia/liquid-lipstick-p77893
Sephora Lip Cream Stain Liquid lipstick: https://www.sephora.com/product/cream-lip-stain-liquid-lipstick-P281411

Rabattkoder:
♡ Lovingtan: HELENE for gratis hanske ved kjøp av mousse.
♡ Lyko.no: HELENE for 15% rabatt.
♡ Mykoreanmakeup.com: HELENE for 10% rabatt.

Annonse: Produktene jeg fikk av Sigma Beauty er sponset.

Kamera: Canon G7X

source

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
%d bloggers like this: